MaPa Beer s.r.o.

           MaPa Beer s.r.o. je leadrem v dodávání služeb pro minipivovary v Moravskoslezském kraji jak v oblasti samotné výroby piva, kde pro Vás zajistíme vaření piva sládkem s potřebnou odborností, tak v oblasti poradenství, plánování a výstavby mikro a minipivovarů. Naši sládkové vtiskli nejeden charakter pivům vyráběných v restauračních pivovarech a starají se tak o bohatou rozmanitost piv. O kvalitě dodávaných služeb svědčí nejedno ocenění na degustačních soutěžích a široká škála spokojených zákazníků.

           Komplexnost námi dodávaných služeb spočívá taktéž v nabídce pivovarských surovin jak přímo, tak zprostředkovaně. Krom pivovarských surovin nabízíme dodávku chemie pro sanitaci všech vašich technologických částí v pivovaru a samozřejmě zkonzultujeme s Vámi vhodnost a použití sanitačních postupů.

           Pro opravdový zážitek při konzumaci našich piv je potřeba zajistit dokonalé ošetření piva nejen během samotné výroby, ale také při samotném čepování. Mít dokonalý servis a používat správné sanitační prostředky by měl být společný zájem sládka a hostinského. Proto dokážeme zajistit servis výčepní techniky a samozřejmě dodání kvalitního prostředku pro mytí pivního skla.


Služby

Výroba piva

Výroba piva Základní službou, kterou MaPa Beer dodává je sládkování ve vašem minipivovaru. Tedy výroba piva od A do Z. Míra námi dodávaných služeb je samozřejmě na základě vstupní dohody. Jako tuzemští sládci se soustřeďujeme hlavně na výrobu klasických českých ležáků a speciálů, nicméně není pro nás problém vyrobit svrchně kvašená piva, která jsou u nás méně tradiční, nicméně dnes velmi oblíbená.

Máme praktickou zkušenost s výrobními zařízeními dodávanými téměř všemi tuzemskými renomovanými výrobci. Např. Destila, MBS, Czech Brewmasters, Pacovské strojírny, Joe‘s Garage Beer, PSS, atd..

Poradenská činnost

Poskytneme vám odborné poradenství v oboru pivovarnictví: Poradenská činnost

     - Provedeme provozní audit, pokud máte pocit, že ne vše je vašem minipivovaru správně.
     - Pomůžeme vám rozhodnout se, zda minipivovar ano, či ne.
     - Zkonzultujeme s vámi, který nabízený projekt je pro vás nejvhodnější.
     - Doporučíme vhodného dodavatele.
     - Zajistíme odborný dohled při realizaci.

Dodávka technologie

Dodávka technologie Uvažujete o stavbě minipivovaru? Kromě poradenství Vám zpracujeme nabídku na výstavbu minipivovaru, projekt a samozřejmě dodáme kompletní zařízení na klíč. V případě zájmu zrealizujeme dodávku jednotlivých částí požadované technologie k již fungujícímu zařízení. Dodáme jednotlivé zařízení jako je varna, kvasné tanky, kvasné kádě, ležácké tanky, přetlačné tanky, CIP stanice, jednotlivé komponenty a armatury atd..

Next

Produkty

Suroviny

Výroba piva Slad - zprostředkujeme Vám nákup kvalitního sladu od tuzemských výrobců.

Chmel - dodáme nejkvalitnější český chmel ve formě pelet:

     - odrůda ŽPC (žatecký poloraný červeňák)
     - odrůda Sládek
     - odrůda Premiant
     - odrůda Bohemie

Chemické prostředky

Výroba piva Dodáme vhodnou základní i specializovanou chemii pro sanitace vašeho technologického zařízení, zejména od firmy Ecolab:

     - NaOH 98% pevný (Zásadité sanitace)
     - NaOH 50% tekutý (Zásadité sanitace)
     - Horolith H (Kyselá sanitace CKT, LT)
     - Oxonia (Dezinfekce na bázi peroxidu vodíku)
     - Oxonia Aktiv (Dezinfekce na bázi kys. peroctové)
     - Kyselina mléčná (vhodný přípravek pro okyselování varní vody)

Mytí pivního skla

Výroba piva Jsme dodavatelé kvalitního českého vysoce účinného čistícího a odmašťovacího prostředku ECOLUXIN pro mytí pivního skla. Jde o originální typ zdravotně a ekologicky nezávadného anionaktivního čistícího prostředku firmy TRADELIN. Lékařská komise alergologů jej doporučuje k použití V Klubech alergiků a astmatiků, protože testy u dětské i dospělé skupiny alergiků potvrdily jeho vhodnost.

Přípravek je příznivý pro životní prostředí, což potvrdily testy biodegradace, tj. určení času biotického rozkladu, který představuje 292 hodin. Nákupem prostředku pomáháte také našim zdravotně postiženým spoluobčanům, kteří se na jeho výrobě podílejí a vznikají pro ně pracovní místa.

Ceny výrobků Vám zašleme po odeslání poptávkového formuláře.

Next

Reference

Kontakt

Jméno

Firma

E-mail

Telefon

PoptávkaMaPa Beer s.r.o.
Jiřího Trnky 2398
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 02015901
DIČ: CZ02015901

E-mail: info@mapabeer.cz
Tel.: +420 728 223 006
Facebook: mapabeer

Kde nás najdete: